Najtańszy kredyt gotówkowy online – co to jest, dla kogo, korzyści!

Potrzebujesz niezwłocznej i szybkiej gotówki? Zaskoczyły Cię wydatki nie cierpiące zwłoki?
Zepsuta pralka odmawia posłuszeństwa, laptop przestał działać, trzeba dziecku kupić podręczniki do szkoły, a masz w planach wyjazd na urlop? Czasami nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego, wtedy z pomocą przychodzi kredyt gotówkowy, nie ma co czekać z realizacją planów.

 

Co to jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy online jest swoistym typem kredytu, w ramach którego otrzymujemy gotówkę na określony termin. Spłata następuje przeważnie w ratach, natomiast kwotę otrzymaną w jego ramach można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel, bez informowania o tym banku. Z tego też względu jest bardzo atrakcyjny.

W praktyce niektóre banki lub inne podmioty kredytowe wymagają również , aby potencjalny kredytobiorca, we własnym wniosku kredytowym, podał zamiar na który potrzebuje pożyczyć pieniądze, chociaż rzadko jest to stosowane. Wszystko zależy od wewnętrznych postanowień danej instytucji finansowej.

Kto może się starać o kredyt?

Najtańszy kredyt gotówkowy dostać może właściwie ktokolwiek, kto wykaże się jakimś źródłem dochodu. Wysokość uzyskanego kredytu zależy głównie od dochodów netto oraz ilości i kwot na jakie mamy zaciągnięte inne kredyty. Ktoś kto uzyskuje kredyt nazywany jest kredytobiorcą, natomiast podmiot kredytowy udzielający kredytu kredytodawcą. Jest świadczony zarówno osobom fizycznym, jak i firmom.

W przypadku klientów indywidualnych, środki które można nabyć poprzez kredyt gotówkowy są najczęściej wykorzystywane na opłacenie wakacyjnego wyjazdu, bądź też na zakup różnego rodzaju sprzętu elektronicznego. Przedsiębiorstwa natomiast przeznaczają w ów sposób zdobyte kapitały na nabycie potrzebnego sprzętu bądź na jakieś inne nie cierpiące zwłoki wydatki.

Godnym polecenia jest kredyt widoczny na banerach z zerowym oprocentowaniem
Dlaczego warto zaciągnąć kredyt gotówkowy online?
Niektóre korzyści płynące z zaciągnięcia kredytu gotówkowego:

  • szybkość – decyzje podejmowane są nawet w 15 minut
  • łatwość wystarczy poświadczenie o zarobkach i dowód osobisty, a dla klientów niektórych banków bez zaświadczenia o zarobkach, oraz z obniżona prowizja
  • od 500 zł do nawet 200 000 zł
  • na dowolny cel – bez informowania o tym instytucji finansowej
  • bez poręczycieli i innych zbędnych zabezpieczeń
  • długie okresy spłaty
  • możliwość ubezpieczenia w razie utraty pracy
  • swobodne ustalenie spłat rat
  • atrakcyjne oprocentowanie
  • szybsza spłata kredytu anuluje odsetki

Kredyt w banku a pożyczki na dowód osobisty (tzw. „chwilówki”)

Instytucje udzielają pożyczek bez zbędnych formalności, wystarczy posiadać dowód osobisty. Usługa ta nie potrzebuje prawie żadnych zabezpieczeń, a gotówkę dostajemy w momencie podpisania umowy. Jest to bardzo kusząca propozycją dla osób bez pracy, osób które mają inne kredyty, nie lubią zbędnej formalności lub z innych problematycznych powodów. Konsekwencją otrzymania w tak prosty sposób gotówki jest fakt, że pożyczkobiorca będzie musiał zwrócić o wiele więcej niż by by to miało miejsce w przypadku wzięcia kredytu w banku, oraz przeważnie musi ją oddać w bardzko krótkim czasie.

Banki udzielające kredytów gotówkowych są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego, dodatków wszystkie banki są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

W dzisiejszych czasach w bardzo łatwy sposób uzyskać najtańszy kredyt gotówkowy w online, więc po co przepłacać, a koszt kredytu jest jawny co ilustruje poniższa tabela najpopularniejszych i najlepszych kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *