menu:

Jak pożyczyć

I. Zarejestruj się w serwisie

 
Aby zarejestrować się w naszym serwisie wystarczy abyś kliknął w zakładkę: Zarejestruj się, widniejącą na górze strony.

Zdefiniuj login, którym jest Twój adres mailowy oraz unikatowe hasło, dzięki któremu będziesz logował się do swojego Profilu Pożyczkobiorcy na naszej stronie internetowej oraz zatwierdzał wnioski o pożyczkę. 

Teraz nadszedł czas na wypełnienie formularza rejestracyjnego, podczas którego podasz podstawowe informacje osobowe, dzięki którym w szybki sposób zweryfikujemy Twoją zdolność kredytową. Opłatę rejestracyjną w kwocie 1 grosza należy uiścić dopiero po otrzymaniu maila ze wstępną akceptacją wniosku o pożyczkę.

 

II. Wypełnij wniosek

 
Wejdź na stronę główną.

Zaloguj się do swojego Profilu Pożyczkobiorcy.

Posługując się suwakami ustal, na jaką kwotę i na ile dni potrzebujesz pożyczki. Zwróć uwagę na prawą stronę witryny, tutaj przedstawione są całkowite koszty Twojej pożyczki, bez żadnych haczyków, czy ukrytych kosztów.

Złożenie wniosku nastąpi formalnie w momencie gdy zatwierdzisz jego treść poprzez wpisanie swojego unikatowego hasła i klikniesz w przycisk „wyślij”.

Pamiętaj, że wprowadzając swoje hasło równocześnie potwierdzasz aktualność swoich danych zawartych w formularzu rejestracyjnym. W związku z tym pamiętaj, aby za każdym razem weryfikować aktualność swoich danych. 

Dbając o jakość obsługi klienta, polecamy przed wypełnieniem wniosku o udzielenie pożyczki, zapoznać się z dostępnymi na naszym serwisie - warunkami umowy.


III. Otrzymaj pożyczkę

 
Wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony w ciągu kilkunastu minut. 

O decyzji zostaniesz poinformowany w formie komunikatu umieszczonego na stronie internetowej w Profilu Pożyczkobiorcy oraz dodatkowo w formie maila.

W przypadku decyzji pozytywnej, pieniądze zostaną niezwłocznie wysłane na podany rachunek bankowy.

 
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
Szanowni Klienci. Informujemy, że z dniem 29 stycznia 2015r. działamy pod nową nazwą handlową „Mamonat - Chwilówki”